66. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert

Na warszawskim Torwarze w dniach 2 i 3 marca odbędzie się 66. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, czyli kompleksowy przegląd domów i mieszkań z Warszawy i okolic. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Patronem medialnym 66. edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE jest: warszawska Gazeta Wyborcza

Stolica jest największym placem budowy w kraju, Warszawa ściąga jak magnes osoby z Polski, a ostatnio również i ze świata. Przybywa młodych, aktywnych, szukających dobrego miejsca dla rozwoju swojej kariery zawodowej czy biznesowej. Zainteresowanych mieszkaniami, domami i działkami nie brakuje. Popyt na rynku nadal góruje nad podażą. Niezależnie od tego czy inwestycja w mieszkanie ma być udaną lokatą kapitału czy rozwiązaniem własnych kwestii mieszkaniowych warto odwiedzić Targi Mieszkaniowe Murator EXPO z ich unikalnymi możliwościami porównywania aktualnych ofert deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i doradców kredytowych, a przy tym korzystania z fachowych porad niezależnych ekspertów.

Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna, nie zabraknie inwestycji mieszkaniowych, w których można bez ograniczeń wybierać odpowiednio zaprojektowane i optymalnie położone mieszkanie – nowych i takich, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż, teraz w okazyjnej cenie.

66. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, banki i doradcy kredytowi
W targowej ofercie dominują mieszkania 2- i 3-pokojowe, do 55 m2, a także lokale posiadające osobną kuchnię – przy czym wiele z targowych mieszkań jest tak zaprojektowanych, że można je swobodnie przebudować uzyskując kosztem kuchni dodatkowy pokój z aneksem, nie brakuje także mieszkań małych – na wynajem.
Swoją ofertę zaprezentują warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: APM Development, Atal, LC Corp, Mak Dom, Marvipol, Port Praski, Robyg, SBM Natolin, Victoria Dom czy Yuniversal Podlaski. Na targach przedstawią swoje propozycje również firmy budujące domy na zamówienie klienta, np.: Abakon Budowa Domów czy DQM Danwood.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Agencje nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawią na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z doradcami, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu, by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy też co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego. Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzą się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznają kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogą również liczyć na praktyczne porady dotyczące sprawdzenia umowy kredytowej przed jej podpisaniem.

66. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Bezpłatne rady i porady, wykłady i warsztaty…
Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i stosowne możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE gwarantują dostęp do aktualnej i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Prawnicy proponują udział w spotkaniach poświęconych flippingowi i prywatnym transakcjom w prawie podatkowym, zarabianiu na wynajmie (kiedy ryczałt, kiedy działalność gospodarcza?) czy rozliczeniom podatkowym przy sprzedaży. Targowe kancelarie prawne oferują także pomoc w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, formułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania, wsparcie w trakcie całej transakcji nabycia nieruchomości, zarówno na etapie negocjacji warunków przed zawarciem umowy, jak również w przypadku konieczności zmiany warunków umowy już obowiązującej.

Pod gościnnym dachem Torwaru targowi goście będą mogli skorzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji również z dziedziny aranżacji wnętrz. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Dla zwiedzających przygotowano cykl prelekcji, w czasie których omówione zostaną kwestie: na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania lub domu – pytania do dewelopera, kolejność prac przy urządzaniu mieszkania, czyli co i kiedy zamówić, żeby było na czas. Można będzie poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb.

WSTĘP
Torwar
2 i 3 marca (sobota-niedziela)
ul. Łazienkowska 6a

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

66. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

30 393 thoughts on “66. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert”