Dom czy mieszkanie? Znajdź wymarzone lokum

Dom czy mieszkanie? Znajdź wymarzone lokum

22 lutego, 2019 830 przez Space Press

Kupno mieszkania, budowa domu, remont generalny – jeśli właśnie o tym myślisz ostatnio najczęściej, oznacza to tylko jedno: przed Tobą nie lada wyzwanie! Podejmując tak ważą decyzję trzeba wiedzieć co obecnie dzieje się na rynku nieruchomości oraz w budownictwie.

Jeśli cenisz oszczędność czasu i lubisz holistyczne podejście, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest odwiedzenie targów. I tak na przykład na Targach Mieszkań i Nieruchomości, które odbędą się w dniach 22-24 marca 2019 r. w Lublinie (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11) znajdziesz ofertę czołowych lubelskich deweloperów, firm budowlanych, agencji nieruchomości, biur projektowych czy banków.

Wzrastające zarobki i standard życia sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na kupno większego lokalu. Ta ogólnopolska tendencja widoczna jest również na Targach Mieszkań i Nieruchomości w Lublinie. Sporą grupę wystawców stanowią bowiem deweloperzy oferujący domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojące. Wielu z wystawców oferuje też usługi dla indywidualnych inwestorów, którzy mają własną działkę, a chcą zbudować dom w stanie surowym, deweloperskim lub „pod klucz”. Po znalezieniu odpowiedniego lokum, trzeba pomyśleć o jego finansowaniu, dlatego na targach warto odwiedzić stoiska specjalistów zajmujących się doradztwem finansowym.

Targi Mieszkań i Nieruchomości lublin
Jak co roku Targi Mieszkań i Nieruchomości będą odbywać się równolegle z Targami LUBDOM, gdzie swoją ofertę prezentuje branża budowlana, wnętrzarska i ogrodnicza. Warto więc zajrzeć tam, żeby zaplanować jak ma wyglądać wnętrze i otoczenie wymarzonego mieszkania lub domu. Niezmiennie już nie może zabraknąć produktów i usług kluczowych w pracach budowlanych i remontowych, m.in.: elementów konstrukcyjnych, ścian i elewacji, materiałów i chemii budowlanej, instalacji (sanitarnych, grzewczych, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych), stolarki otworowej (drzwi, okien, bram, fasad), usług i doradztwa budowlanego, dachów, systemów wykończeniowych czy rozwiązań z zakresu bezpiecznego oraz inteligentnego domu. Można znaleźć tu także idealne meble, dekoracje, oświetlenie oraz wymarzone dodatki i akcesoria (szkło, ceramika, tekstylia). Z kolei oferta dla ogrodu obejmuje rośliny, architekturę ogrodową. Projektanci, architekci oraz pasjonaci designu koniecznie powinni zaplanować wizytę na Lubelskim Kongresie Designu i Architektury, który odbędzie się podczas Targów LUBDOM. Gościem Specjalnym Kongresu jest Piotr Polk. Aktor opowie o swojej niecodziennej pasji, której owocem jest autorska kolekcja mebli New Classic Design byPolk.
Więcej informacji na:

www.mieszkania.targi.lublin.pl | www.lubdom.targi.lublin.pl

22 marca 2019 godz. 12.00 – 18.00 
23 marca 2019 godz. 10.00 – 18.00
24 marca 2019 godz. 10.00 – 17.00

Targi Lublin S.A.
Lublin, ul. Dworcowa 11