Konferencja dla kobiet z IT – Women Techstyle Summit 2023 (online) Autumn Edition

Już tej jesieni, 28 września 2023 roku odbędzie się Women TechStyle Summit 2023 (online) Autumn Edition, tym razem w formie konferencji online! Serdecznie zapraszamy! Konferencja skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę w branży IT. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami wyjątkowych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a bilet na wydarzenie dostępny jest do pobrania przez portal Evenea: https://app.evenea.pl/event/wts2023autumn/

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:20.

ZAPLANOWALIŚMY WIELE WARTOŚCIOWYCH PREZENTACJI. NA PRZYKŁAD:

  1. Jak budować zgrany zespół w czasach zdalnych?
  2. “Możliwości rozwoju w cybersecurity” – o obszarach i rodzajach ról 
  3. Energia kobiet w IT

USŁYSZYMY MIĘDZY INNYMI:

  • Beata Król – Product Owner, Agile Lead, autorka podcastu AgileKing. Od 7 lat pracująca w łódzkiej firmie Inwedo gdzie łączy prowadzenie projektów i dbanie o zwinność organizacji. W wolnych chwilach zajmuje się nagrywaniem podcastu opowiadając o budowaniu zespołów, narzędziach psychometrycznych, zwinności i książkach. Współorganizatorka łódzkiej inicjatywy Zwinna Łódź organizującej zdalne i stacjonarne meetupy nie tylko dla branży IT. 
  • Ewelina Wyspiańska-Trojniarz – Scrum Master, Trener i Coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lat temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-upy i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym. Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, rysowanie oraz cosplay.

WAŻNE INFORMACJE:

Osoba biorąca udział musi zarezerwować bezpłatny bilet, dzięki któremu otrzyma link
umożliwiający dostęp do wydarzenia.

Scroll to Top