Spotkanie “dev.js Kraków #9”

Już 2 marca 2023 r. o godzinie 18.00 wspólnie z Codewise zapraszamy na dev.js Kraków #9, przy ul. Lubicz 17H w Krakowie. 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://app.evenea.pl/event/devjskrakow9/

PRZEBIEG WYDARZENIA:

 1. 17:30 – 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów, wjazd windą do sali eventowej
 2. 18:00 – 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
 3. 18:15 – 18:40 Prezentacja nr 1: Redesign produktu. Jak to zrobić żeby się udało?
 4. 18:40 – 18:50 Przerwa
 5. 18:50 – 19:15 Prezentacja nr 2: “Zmieńmy to na próbę i dodajmy jeszcze to…”, czyli wiele wariantów jednej aplikacji w Vue.js
 6. 19:15 – 19:20 Przerwa
 7. 19:20 – 19:45 Prezentacja nr 3: Wprowadzenie do testów obciążeniowych
 8. 19:45 – Networking przy piwie i cateringu

ZAPLANOWALIŚMY 3 MERYTORYCZNE PREZENTACJE:

 1. “Redesign produktu. Jak to zrobić żeby się udało?” – Vitalii Kryshyna. Podzielę się historią o redesignie panelu użytkownika platformy Zerop.rk. Skupię się w szczególności na tym jak udało nam się przeprowadzić redesign na “żywym” produkcie, pomimo ograniczeń technicznych.
 2. “Zmieńmy to na próbę i dodajmy jeszcze to…”, czyli wiele wariantów jednej aplikacji w Vue.js – Krystian Wolarek. Migrujesz aplikację, dostosowujesz do wymagań i gdy wszystko jest gotowe, pojawia się zadanie “Zróbmy kopię aplikacji, taką 1:1, tylko zmienimy parę rzeczy”. Przedstawię kilka rozwiązań, które dzięki odpowiedniej konfiguracji pozwalają zmodyfikować nawet całą aplikację niewielkim nakładem pracy.
 3. “Wprowadzenie do testów obciążeniowych” – Łukasz Nowak. W trakcie prezentacji będę chciał opowiedzieć czym są testy obciążeniowe, wskazać kilka ich rodzajów oraz co ich wyniki mówią o naszych aplikacjach. Chwilę później przedstawię Wam darmowe narzędzie, którym w kilkanaście linii kodu javascript będziecie w stanie skonfigurować i odpalić swój pierwszy test.

KOGO USŁYSZYMY? 

 1. Vitalii Kryshyna – Product Desigiem zajmuję się od 8 lat. W Codewise, gdzie pracuję od 5 lat, skupiam się na rozwoju platformy Zeropark oraz naszego Design Systemu. Wspieram również mniej doświadczonych Product Designerów z innych zespołów w rozwoju ich kompetencji i umiejętności. Lubię bezpośrednią pracę z frontendowcami, ponieważ ich wiedza techniczna oraz konstruktywna krytyka pomagają stworzyć lepsze rozwiązania dla naszych użytkowników.
 2. Krystian Wolarek – Frontendowiec z 9-letnim doświadczeniem. W Codewise od blisko 5 lat. W pracy kładę duży nacisk nie tylko na działanie aplikacji, ale – nawet bardziej – na jej wygląd. Frameworkowo team Vue.js oraz entuzjasta CSS.
 3. Łukasz Nowak – Jestem senior frontend engineerem pracującym w HL Tech. Na rynku obecny ponad 10 lat. Zaczynałem od html, php i sql. Aktualnie fascynuję się intuicyjnością Reacta i testami automatycznymi na frontendzie.

Sponsorem wydarzenia jest firma Codewise. 

WAŻNE INFORMACJE:

 1. Prosimy aby na wydarzenie zarejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
 2. Sprawdzenie biletów odbywa się na dole w budynku przy Lubicz 17G w Krakowie w godzinach 17:30 – 18:00. Po sprawdzeniu biletu należy postępować zgodnie z wskazaniami Organizatora lub administratora budynku. 
 3. Po godzinie 18:00 nie będzie możliwości dołączenia do wydarzenia. Prosimy o punktualność.
 4. Przebywając na obiekcie prosimy o stosowanie się do instrukcji administratora budynku oraz pracowników firmy Codewise.

Do zobaczenia!

Scroll to Top