TomTom GO Premium – nowoczesna nawigacja z IFTTT

Nowa nawigacja z dobrze znanej konsumentom serii TomTom GO została wyposażona w kilka nowych funkcji, takich jak IFTTT (If This Then That). Usługa IFTTT umożliwia TomTom GO Premium łączenie się z urządzeniami domowymi, interakcję z osobistymi asystentami Siri i Google Now™, synchronizację spotkań i otrzymywanie powiadomień – dla przykładu po powrocie do domu brama garażowa otworzy się automatycznie, a po wyjściu z domu zgasną światła. Integracja z IFTTT ma więc wspierać rozwiązania z zakresu Smart Home.

Ponadto ta inteligentna nawigacja posiada wbudowane Wi-Fi do pobierania dożywotnich aktualizacji map, dożywotnią subskrypcję usługi TomTom Traffic aby unikać korków w czasie rzeczywistym oraz możliwość korzystania z aplikacji MyDrive, aby wstępnie zaplanować trasę i wysłać cel wyjazdu do urządzenia. Dzięki TomTom GO Premium jazda samochodem będzie bezpieczna i bardziej przyjemna.

TomTom GO Premium z 5-calowym lub 6-calowym, w pełni interaktywnym ekranem dotykowym, jest dostępna na stronie mediamarkt.pl w cenie 1499 zł (5”) / 1699 zł (6”).

tomtom nawigacja

Scroll to Top