Wymarzone święta bez finansowej zadyszki

Święta to czas z wielu powodów magiczny. Często, to jedyny okres w roku, kiedy spotykamy się z dawno niewidzianymi bliskimi. Na co dzień rozproszeni po całym świecie grudniową porą zasiadamy razem przy tradycyjnie zastawionym stole. Jak sprawić, by tych parę dni wypełniła prawdziwa radość i bliskość?

W naszym życiu dominuje ostatnio pośpiech i wielozadaniowość. Z rozpędu przenosimy te przyzwyczajenia na okres świąt… i jesteśmy zaskoczeni, że święta nie wyglądają jak dawniej. Do ostatniej chwili szykujemy dania, pakujemy prezenty, robimy porządki. A potem nie mamy siły, by cieszyć się świąteczną atmosferą. Dlatego w tym roku warto sobie odpuścić! Zamiast spędzać przy garnkach długie godziny, można rozdzielić przygotowanie dań pomiędzy wszystkich gości. Sprawdzi się też zamówienie tych najbardziej pracochłonnych dań np. uszek w ulubionych delikatesach albo zaprzyjaźnionej restauracji.
Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na zaplanowanie aktywności na pierwszy lub drugi dzień świąt. Lubicie rywalizację? Warto uzupełnić szafkę z planszówkami albo kupić nowe gry na konsolę. Wolicie wspólne oglądanie filmów? Kolekcja klasyków na dvd albo tegoroczne nowości sprawdzą się doskonale.

Jak spędzić dobrze czas w święta?
A jeśli szukacie innych rozrywek poniżej kilka propozycji:
– zrobienie klimatycznej sesji foto na dworze, w zimowej aurze, albo stylizowanej sesji w domu np. w klimacie superbohaterów
– jeśli spadnie śnieg – kulig zakończony ogniskiem
– organizacja turnieju w kalambury albo karaoke – możecie przebrać się za ulubione gwiazdy i rywalizować kto najlepiej zaśpiewa hity. To nie tylko zabawa dla młodych! Dziadek śpiewający piosenki Z. Wodeckiego albo babcia w roli M. Rodowicz – to może być hit. Nie zapomnijcie nagrać filmu, będzie na pamiątkę.

– zwiedzanie, niczym turyści rodzinnego miasta – wcześniejsze przeczytanie przewodników, pozwoli Wam zaskoczyć bliskich ciekawostkami.

Bezpieczna pożyczka na niezapomniane święta taktoeasy takto finansePrezenty z sercem i od serca

Ciekawym pomysłem na wspólne spędzanie czasu może być też odwiedzenie spragnionych miłości i uwagi zwierzaków w schroniskach dla zwierząt. W tym roku pracownicy TAKTO Finanse wpadali na taki pomysł jeszcze przed świętami. Wspólnie odwiedzili zwierzaki we wrocławskim schronisku i podarowali im swój czas.

No właśnie! Święta, to także prezenty. Kogo i jak obdarować, to temat wielu przedświątecznych dylematów. Co jeśli ktoś bliski marzy o drogim gadżecie np. o telefonie komórkowym, bilecie na mecz ukochanej drużyny, aparacie fotograficznym albo desce snowboardowej? Czy warto zainwestować w taki prezent? Czy podarować coś mniejszego, na miarę naszych aktualnych możliwości finansowych?

Z pomocą przychodzą w tym świątecznym czasie oferty banków i firm pożyczkowych. Warto jednak być czujnym i nie dać się nabrać na „chwilówkę” czyli pożyczkę z wysokimi opłatami, oferowaną przez podejrzaną instytucję.

Lepiej wybrać sprawdzonego partnera. TAKTO Finanse to należąca do grupy B2Holding  firma finansowa rodem z Norwegii, która działa z sukcesami na polskim rynku. Firma funkcjonuje w oparciu o Zasady Dobrych Praktyk i należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.
Jej najnowszy produkt TAKTOeasy to absolutna rewolucja. Umożliwia wzięcie pożyczki przez czat. Wszystkie formalności załatwiane są niemal od ręki, a wnioskujący może pożyczyć nawet 25 000 zł i rozłożyć je na 36 wygodnych rat.
Z TAKTOeasy zdążysz kupić wymarzone prezenty, nawet gdy zdecydujesz się ją wziąć przed samymi świętami. A radość na twarzy bliskich będzie Ci towarzyszyć przez kolejne miesiące.

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 500 zł; całkowity koszt pożyczki – 4 719,76 zł w tym łączna kwota odsetek – 894,76 zł; opłata prowizyjna – 2 700 zł; opłata za udzielenie pożyczki – 1 125 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat – 384,16 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 9 219,76zł; RRSO – 119,26% (według stanu na dzień 03-12-2019)
Dowiedz się więcej o TAKTOeasy:

taktoeasy takto finanase

Scroll to Top